sesynemnahokeji.jpg

Aleš Tolar - 42 let, deset let žiji v Plzni-Malesicích, vystudoval gymnázium v Tachově a žurnalistiku na filozofické fakultě UP v Olomouci, celý život pracují v médiích, začínal jsem jako sportovní, později zpravodajský redaktor a editor v Denících Bohemia. ZÁJMY: Především sport. Hraje aktivně squash, nohejbal, fotbal, jezdí na kole. Velký fanoušek plzeňského hokeje i fotbalu. 

Pokračovat ve čtení

PROZS-PLAKAT-FAIR_PLAY-V2.jpg

30.7.2018 je finální termín pro podání kandidátek. Chcete ovlivnit život ve vaší obci?

Nemusíte shánět žádné podpisy – kandidujte pod úspěšnou značkou PRO Zdraví a Sport

Jak na to:

  1. Vytočte číslo předsedy 602 281 737, nebo mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  2. Získáte obratem zplnomocnění kandidovat pod hlavičkou PRO Zdraví a Sport
  3. Zašleme Vám jmenování zmocněnce pro volby ve vaší obci, městě pro rok 2018
  4. Zašleme Vám prohlášení kandidáta pro Vaší obec, město pro rok 2018
  5. Získáte příslušný počet kandidátů a vyplníte prohlášení kandidáta, které zmocněnec předá do 31.7.2018 na váš úřad

 Dále Vám poskytneme:

  • Poskytneme Vám vzorové úspěšné programy
  • Poskytneme technické informace co a jak úspěšně funguje
  • Poskytneme Vám úspěšnou grafiku

S námi bude úspěšní a budete aktivně ovlivňovat život ve Vaší obci, městě nebudete muset „klepat na dveře“, budete rozhodovat sami!

 

PROZS-ROKYCANY.jpg

V Rokycanech do voleb se STANem

PRO Zdraví a Sport společně s hnutím STAROSTOVÉ a NEZÁVISLÍ do voleb v Rokycanech

„ROKYCANY, PRO NAŠE DĚTI – ZDRAVÉ A SPORTUJÍCÍ“

S takovým sloganem vstupuje na Rokycanskou politickou scénu „nové“ politické uskupení. Hnutí PRO Zdraví a Sport společně se STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ jsou připraveni občanům Rokycan nabídnout kvalitní kandidáty s kvalitním programem.

Pro mnohé neznámé politické uskupení představuje osobně jeho předseda, Mgr. Zdeněk Kubec, bývalý dlouhodobý reprezentant a trenér v jedné osobě, v současné době člen Výkonného výboru České unie sportu (ČUS): „Pro nemálo našich občanů můžeme být stále neznámým subjektem, ale úplným nováčkem nejsme.“ Říká ve své úvodní řeči Kubec. „Náš vstup do politiky, v ten moment komunální, jsme absolvovali již v roce 2014, kdy se nám povedlo nominovat celkem 772 kandidátů, oslovit necelých 900 tisíc voličů a průměrně získat ve městech i obcích přes 12% hlasů“. Dále dodává: „O hlasy jsme se poprali i v krajských volbách 2016 a nepropadli jsme. Dnes pracujeme na komunálních volbách 2018 a stavíme kandidátky napříč celou ČR“. 

Zdraví a sport, jak již název hnutí napovídá, jsou nosná témata hnutí. „Zdraví je tou nejlepší devizou plnohodnotného aktivního života a sport ku zdraví napomáhá.“ Vysvětluje lékařka MUDr. Miroslava Průchová, lídr kandidátky v Rokycanech. „Ale rozhodně to nejsou jediná témata, ke kterým se aktivně vyjadřujeme, a ve kterých chceme být v případě volebního úspěchu, aktivní a činní.“ Dodává Průchová. Dvojkou na kandidátce bude pro mnohé fotbalisty z okresu Rokycany známé jméno Zbyněk Drozda, letitý fotbalový trenér mládeže, dnes trenér A-týmu Mýta chce pracovat zejména pro oblast práce s dětmi mládeží a bezpečnost. „Ukázat dětem sport z té zábavné stránky, podpořit všechny sportovní kluby a samozřejmě udělat Rokycany bezpečnější, to je pro mě základní pilíř“ uvádí Zbyněk Drozda a dále shrnuje: „S paní doktorkou Průchovou a dalšími kandidáty jsme připraveni udělat Rokycany zdravější, sportovnější a bezpečnější. Náš politický program bude směřován napříč všemi věkovými generacemi a každý volič bude mít možnost si z našeho programu najít to, co ho zajímá. Do voleb jdeme na plno, protože CHCEME ROKYCANY ZDRAVÉ A SPORTUJÍCÍ!

 

30657138_1377948572310761_835296810367975424_n.jpg

V Ústí nad Labem jdeme s TOPkou

V pátek 13.4.2018 proběhla tisková konference ke komunálním volbám 2018 v Ústí nad Labem.  Pro volby 2018 v Ústí půjde společně s TOP09. Na tiskové konferenci by také přítomný předseda TOP09 Jiří Pospíšil: „Politika nestojí pouze na jednotlivých stranách, stojí především na osobnostech, které udávají tón a směr. A pro komunální volby to platí především. Jsem proto moc rád, že jsme se jako TOP 09 pro podzimní volby v Ústí nad Labem domluvili na společné kandidatuře s hnutím PRO Zdraví a Sport. V tomto hnutí je mnoho skvělých osobností - sportovců, učitelů, lékařů atd., kteří jsou úspěšní ve svých profesích a mohou významně obohatit a kultivovat veřejné dění v Ústí nad Labem. Dnes jsme na tiskové konferenci s předsedou hnutí PZaS Zdeňkem Kubcem společný projekt představili a já pevně věřím, že bude úspěšný. A byl bych rád, kdyby se podobná spojenectví podařilo uzavřít i v dalších městech. Budeme na tom určitě pracovat“.   

Předseda hnutí PRO Zdraví a Sport Zdeněk Kubec poděkoval za účast předsedy Jiřího Pospíšila a přivítal spolupráci a také představil dva lídry v Ústí a to MO Střekov – lídrem Mgr. Stanislav Dunaj a lídrem MO Severní Terasy Mgr. Michal Ševcovic.

 

Titulka_boržura.jpg

VOLBY 2018 - 2019

VOLBY 2018 - 2109 

V současné době pracuje hnutí PRO Zdraví a Sport na sestavení kandidátek po celé ČR. Dnes sestavujeme kandidáty v 7 krajích a v Praze. 

Pro naše potencionální kandidáty máme k dispozici publikaci Volby 2018 - 2019, kde najdou veškeré potřebné informace o hnutí a možnosti jak se zapojit do kandidatury ve své obci, městu. 

Volby 2018 - 2019 - publikace ke stažení 

img_068.jpg

Zdeněk Vostracký získal Cenu Wernera  von Siemense pro nejlepšího pedagoga

Ocenění převzal za propagaci komplexního inženýrského vzdělávání. Jubilejní vyhlášení vítězů 20. ročníku soutěže se odehrálo 22. února v prostorách Betlémské kaple v Praze.

Profesor Zdeněk Vostracký vyučoval celkem 50 let, nejdříve 25 let jako externí pedagog a od roku 1992 jako profesor na Západočeské univerzitě v Plzni, kde byl v letech 1998 - 2004 rektorem. Studentům předává znalosti z odborné inženýrské praxe i manažerské praxe předsedy představenstva ve Škodě Plzeň. Přínosem jeho odborné činnosti je práce na sdružených úlohách elektrotechniky v oblasti vysokého napětí do 400 000 voltů: aplikace vysokoteplotního plazmatu, transsonické proudění ve vypínačích vvn – tepelné dynamické a stacionární jevy v přenosovém vedení.

Přínosem v pedagogické činnosti je dle poroty organizace studia formou projektově orientovaných programů s aktivní účastí studentů na živých projektech – v cyklu od vědeckých úloh či projektování inženýrských děl až po realizaci, včetně hlediska společenských věd.

My panu profesorovi gratulujeme a jsme hrdý na to, že je součástí našeho týmu

Tým PRO Zdraví a Sport

Video z předání

PROZS v krajích

Kontakt

PRO Zdraví a Sport
Na Vyhlídce 2340/11
400 11 Ústí nad Labem

T: +420 602 281 737
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sociální sítě

Copyright © 2013 - 2018 PRO Zdraví a Sport