Chybná informace na volebním lístku - rezignace Ing. Václava Kubaty

Hnutí PRO Zdraví a Sport by se mlouvá panu Ing. Václavu Kubatovi za chybné kroky v rámci jeho rezignace z kandidátní listiny hnutí PRO Zdraví a Sport do Evropských voleb 2019. 

Jak jsme již informovali během kamapně, lídr kandidátní listiny Ing. Václav Kubata požádal hnutí PRO Zdraví a Sport o jeho stažení z kandidátní listiny a to ze zdravotních důvodů. Hnutí tak následně do všech vysílacích relací posílalo jiné kandidáty, zejména pak Ing. Tomáše Kotoru, Ing. Tran Van Sanga. 

O jeho rezignaci jsme informamovali následně členy hnutí, ostatní kandidáty a média, kde jsme vystupovali. Stejně tak se lídr kandidátní listiny neobjevil na našem oficiálním TV spotu. Bohužel jsme ke dni voleb zjistili, že kvůli administrativní chybě zmocněnce hnutí nedošlo k vymazání pana Ing. Václava Kubaty z kandidátní listiny, kdy měl být ve volbní místnosti upravený volební lístek a zde měl být pan Ing. Václav Kubata škrtnutý. Za vzniklou situaci se panu Ing. Václavu Kubatovi omlouváme. Ing. Václav Kubata tak neměl mít možnost získat žádný volební hlas a nebyl kandidátem hnutí PRO Zdraví a Sport. 

Zároveň mu však děkujeme, že byl na počátku celého plánu voleb s námi a přinesl nám mnoho poznatků a doporučení. 

PROZS v krajích

Kontakt

PRO Zdraví a Sport
Na Vyhlídce 2340/11
400 11 Ústí nad Labem

T: +420 602 281 737
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sociální sítě

Copyright © 2013 - 2018 PRO Zdraví a Sport