Do Eurovoleb s č.19, aneb jak se rodila naše 27

Volby do Evropského parlamentu 2019 se blíží, hnutí PRO Zdraví a Sport i přes komplikace postavilo kvalitní kandidátní listinu a bude bojovat o svého europoslance.

27 kandidátů má kandidátní listina hnutí PRO Zdraví a Sport do Eurovoleb 2019. Kandidátka, která se rodila v rychlém tempu a byla velmi poznamenána zdravotními komplikacemi předsedy hnutí Mgr. Zdeňka Kubce. 

Již v prosinci se hnutí na svém největším zasedání dohodlo, že se aktivně zúčastníme Eurovoleb, které se konají 24. - 25. května 2019. V březnu, kdy hnutí pracovalo na sestavení kandidátní listiny přišla nečekaná zdravotní komplikace Zdeňka Kubce, která měla za důsledek prakticky nulovou činnost očí a nebylo možné, aby řešil zbytek kandidátní listiny. I přes to se podařilo díky skvělému týmu lidí, zejména z Ústeckého, Karlovarského a Plzeňského kraje postavit kandidátku, kde najdeme nejen naše starosty a místostarosty, ale také mnoho kvalitních sportovců, lékařů a pedagogů. 

"Jsem opravdu rád, že se to vše zvládlo. Moc mě mrzelo, že jsem nemohl více aktivně pomoci při sestavování kandidátky, kdy jsem mohli mít ještě skvělé zástupce z Třeboně a dalších měst. Nyní, ale vidím, že i tak máme skvělou 28 a máme rozhodně voličům co nabídnout".  Zdeněk Kubec ke kandidátní listině do Eurovoleb. 

Naše hnutí přeje Zdeňkovi, ať se jeho zdravotní stav zlepší, odpočine si a cítí se lépe. 

Naše kandidátní listina pro volby EP 2019 

kandidátka finále bez kubaty

 Ing. Václav Kubata rezignoval ze zdravotních důvodů z pozice jedničky kandidátní listiny 

 

PROZS v krajích

Kontakt

PRO Zdraví a Sport
Na Vyhlídce 2340/11
400 11 Ústí nad Labem

T: +420 602 281 737
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sociální sítě

Copyright © 2013 - 2020 PRO Zdraví a Sport