V Rokycanech do voleb se STANem

PRO Zdraví a Sport společně s hnutím STAROSTOVÉ a NEZÁVISLÍ do voleb v Rokycanech

„ROKYCANY, PRO NAŠE DĚTI – ZDRAVÉ A SPORTUJÍCÍ“

S takovým sloganem vstupuje na Rokycanskou politickou scénu „nové“ politické uskupení. Hnutí PRO Zdraví a Sport společně se STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ jsou připraveni občanům Rokycan nabídnout kvalitní kandidáty s kvalitním programem.

Pro mnohé neznámé politické uskupení představuje osobně jeho předseda, Mgr. Zdeněk Kubec, bývalý dlouhodobý reprezentant a trenér v jedné osobě, v současné době člen Výkonného výboru České unie sportu (ČUS): „Pro nemálo našich občanů můžeme být stále neznámým subjektem, ale úplným nováčkem nejsme.“ Říká ve své úvodní řeči Kubec. „Náš vstup do politiky, v ten moment komunální, jsme absolvovali již v roce 2014, kdy se nám povedlo nominovat celkem 772 kandidátů, oslovit necelých 900 tisíc voličů a průměrně získat ve městech i obcích přes 12% hlasů“. Dále dodává: „O hlasy jsme se poprali i v krajských volbách 2016 a nepropadli jsme. Dnes pracujeme na komunálních volbách 2018 a stavíme kandidátky napříč celou ČR“. 

Zdraví a sport, jak již název hnutí napovídá, jsou nosná témata hnutí. „Zdraví je tou nejlepší devizou plnohodnotného aktivního života a sport ku zdraví napomáhá.“ Vysvětluje lékařka MUDr. Miroslava Průchová, lídr kandidátky v Rokycanech. „Ale rozhodně to nejsou jediná témata, ke kterým se aktivně vyjadřujeme, a ve kterých chceme být v případě volebního úspěchu, aktivní a činní.“ Dodává Průchová. Dvojkou na kandidátce bude pro mnohé fotbalisty z okresu Rokycany známé jméno Zbyněk Drozda, letitý fotbalový trenér mládeže, dnes trenér A-týmu Mýta chce pracovat zejména pro oblast práce s dětmi mládeží a bezpečnost. „Ukázat dětem sport z té zábavné stránky, podpořit všechny sportovní kluby a samozřejmě udělat Rokycany bezpečnější, to je pro mě základní pilíř“ uvádí Zbyněk Drozda a dále shrnuje: „S paní doktorkou Průchovou a dalšími kandidáty jsme připraveni udělat Rokycany zdravější, sportovnější a bezpečnější. Náš politický program bude směřován napříč všemi věkovými generacemi a každý volič bude mít možnost si z našeho programu najít to, co ho zajímá. Do voleb jdeme na plno, protože CHCEME ROKYCANY ZDRAVÉ A SPORTUJÍCÍ!

 

PROZS v krajích

Kontakt

PRO Zdraví a Sport
Na Vyhlídce 2340/11
400 11 Ústí nad Labem

T: +420 602 281 737
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sociální sítě

Copyright © 2013 - 2018 PRO Zdraví a Sport