Setkání grémia a členů hnutí PRO Zdraví a Sport

První velké setkání grémia, členů a úspěšných kandidátů hnutí PRO Zdraví a Sport proběhlo dne 4. prosince v Teplicích 

Zhodnocení komunálních voleb 2018 bylo jedním z bodů, který se řešil. Předseda hnutí Mgr. Zdeněk Kubec poděkoval všem za skvělou práci při volbách, které byly pro hnutí zlomové. Hnutí postavilo přes 1200 kandidátů a získalo 88 mandátů. Při povolebních jednání jsme byli úspěšní zejména na severu a to v Děčíně a Ústí nad Labem, kde jsme obsadili náměstky primátora. Úspěšní jsme také v karlovarském kraji, kde volby vyhrál starosta Františkových Lázní Jan Kuchař a svojí pozici obhájil. Dobrý výsledek jsme zaznamenali v Plzni, kde máme starostu Malesic a místostarostu Městského obvodu Plzeň 1. Zdeněk Kubec: "Jsem velmi rád, že máme takový tým napříč celou ČR. Dnes máme super tým v Praze, v Jižních Čechách a pokračujeme dál, všem moc děkuji". 

Dalším tématem byly volby do Evropského parlamentu v roce 2019. "I přesto, že jsme z počátku byli spíše jako regionální hnutí, jsem přesvědčen, že máme voličům co nabídnout. Volby do EP jsou pro nás výzvou. Pojďme společně ukázat voličům, že jsme alternativou pro strany, které volby do EP vnímají jako volby druhořadé a často zde nominují politiky, kteří v ČR již nemají další budoucnost. Našim cílem je a bude nabídnout takové kandidáty, kteří budou hájit zájmy ČR" doplnil Zdeněk Kubec. 

Po diskuzi došlo hnutí k závěru, že budeme hledat takového lídra, který je připraven hájit zájmy ČR v EU. Chceme zpět základní myšlenku evropského společenství. Cílem EU nesmí být zasahování do suverenity členského státu, ale cílem má být ekonomická a bezpečnostní soudržnost. 

PRO Zdraví a Sport 

PROZS v krajích

Kontakt

PRO Zdraví a Sport
Na Vyhlídce 2340/11
400 11 Ústí nad Labem

T: +420 602 281 737
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sociální sítě

Copyright © 2013 - 2018 PRO Zdraví a Sport