Vo volbách má PRO Zdraví a Sport 88 zastupitelů

Komunální a senátní volby 2018 byly pro hnutí PRO Zdraví a Sport zlomové 

Postavili jsme přes kandidátů do zastupitelstev obcí a také jsme měli čtyři kandidáty na Senátora. Výsledkem je celkový počet 88 zastupitelů, které máme po České republice. Po čtyřech letech se vracíme zpět do zastupitelstva města Ústí nad Labem, kde obsadil post Mgr. Michael Ševcovič a Mgr. Stanislav Dunaj. V Ústí jsme také uspěli v dalších městských částí. V Ústeckém kraji jsme uspěli také v Děčíně, kde uspěl Ing. Vladislav Raška a získal 14%. Své zástupce máme také v Teplicích, Lounech. Bohužel jen těsně jsme neprošli v Chomutově a Jirkově – zde musíme dál pracovat.

Významný výsledek zaznamenal starosta Františkových Lázní Jan Kuchař, který výsledkem 38,87% a post starosty obhájí. V Karlovarském kraji jsme také uspěli v Aši, kde obhájil post zastupitele místostarosta Ing. Pavel Klepáček. Nové uskupení Toužim pak získala ve volbách 24% a obsadila 4 mandáty v 15 členném zastupitelstvu.

V Plzeňském kraji hnutí získalo zastupitele v obci Kamenný Újezd, Rokycany, Letkov. Největším úspěchem bylo získaní 48,5% v Městském obvodě Plzeň 9 – Malesice, kde lídr Aleš Tolar s počtem 5 zastupitelů z celkového počtu 9 volby vyhrál a stane se tak starostou. V Plzni jsme obsadili 2 zástupce na Městském obvodě Plzeň 1, na magistrát Města Plzně jsme získali 4,8%.

Novým krajem, kde jsme uspěli, jsou Jižní Čechy. V Hluboké nad Vltavou máme jeden mandát, v Třeboni  9,7% se ziskem 2 mandátů.

V Praze naše hnutí postavilo 2 kandidátní listiny. Na Praze 14, kde byl zisk 1,79% a na magistrát 0,29%.

Úspěšní jsme dále byli v Ivančicích (Brno - venkov), kde jsme získali 1 mandát. V Hranicích v Olomouckém kraji 3 mandáty.

Zdeněk Kubec: „Tyto volby ukázaly, že naše hnutí má co nabídnout. Výsledek 88 zastupitelů v ČR je pro nás úspěchem. V mnoha obcích a městech, jsme 5% nepřekročili jen o kousek, ale budeme pracovat dál a můžeme se již nyní připravit na krajské volby, kde chceme poprvé v historii postavit kandidátní listinu ve všech krajích. PRO Zdraví a Sport spojuje bezvadné lidi, kteří mají zájem pro Českou republiku pracovat“. Všem kandidátů a zejména voličům moc děkuji za jejich podporu, která nás posouvá dál a dál“.

PROZS v krajích

Kontakt

PRO Zdraví a Sport
Na Vyhlídce 2340/11
400 11 Ústí nad Labem

T: +420 602 281 737
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sociální sítě

Copyright © 2013 - 2018 PRO Zdraví a Sport