Volby 2018 - přes 1000 kandidátů v barvách hnutí PRO Zdraví a Sport

Volby 2018 se dají označit jako přelomové volby pro hnutí PRO Zdraví a Sport. 

Hnutí zasáhne do politického a volebního boje napříč celou republikou. Výjímkou jí nebudou velká města, ale stabilně menší obce, kde máme již svoji historii. V roce 2016 jsme se již pod novým názvem PRO Zdraví a Sport účastnili krajských voleb ve třech krajích a naši kandidáti se objevili na několika společných kandidátkách v jiných krajích. Dnes hnutí PRO Zdraví a Sport nekandiduje ve svém "rodném" městě Ústí nad Labem, ale máme kandidátky po celé České republice. 

Již klasicky máme zázemí v Karlovarském kraji, kde se představí kandidátka v Karlových Varech, Františkových Lázní, Chebu, Aši a Toužimi. V Aši a Frantovkách budou obhajovat posty starosty a místostarosty Jan Kuchař a Pavel Klepáček. V západních Čechách kandidujeme v Plzni, Rokycanech, Kamenném Újezdě, Chválenicích a Blovicích. Naši kandidáti se také objeví na kandidátkách nezávislých např. v Letkově, Přešticích, Klatovech. V Plzni a v Rokycanech jdeme v koalici - PRO Plzeň vč. Občanů pro Lochotín a v Rokycanech tvoříme duo se STANem. 

Ústecký kraj bude co do počtu kandidátek nejpočetnější - vyjma Ústí nad Labem, kde bude lídrem Mgr. Michal Ševcovic se představíme v Děčíně, kde bude lídrem Ing. Vladislav Raška, který je v koalici pod názvem Náš Děčín. Kandidátka byla také podaná v Teplicích, kde je lídrem Ing. Michal Kasal, v Chomutově s lídrem Ing. Umlaufem. Také zde je kandidátka z Lovosic, Jirkova a Loun. 

Velkou radost máme s postavení kandidátní listiny v Praze, kde se naši kandidáti "poperou" o hlasy na Magistrát, ale také přímo v Praze 14. Na magistrát hlavního města vysíláme Mgr. Tomáše Dvořáka a v Praze 14 - Mgr. Marcelu Vydrovou. 

V Jižních čechách se můžeme pochlubit kandidátní litinou v Českých Budějovicích s lídrem MUDr. Petrem Sákem, PhD. V Třeboni s lídrem Mgr. Milošem Jindrou a v Hluboké nad Vltavou s lídrem Jiřím Karvánkem. 

V Pardubickém kraji se představíme v Pardubicích, Dašicích a Vysokém Mýtě. Další místa, kde kandidujeme je Brno, Kroměříž a další menší města. Připravujeme pro Vás kompletní přehled všech našich kandidátů v celé ČR. 

Jsme PRO Zdraví a Sport 

 

PROZS v krajích

Kontakt

PRO Zdraví a Sport
Na Vyhlídce 2340/11
400 11 Ústí nad Labem

T: +420 602 281 737
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sociální sítě

Copyright © 2013 - 2020 PRO Zdraví a Sport