Sauna, kterou využijete při každé příležitosti? Bio sauny jsou vhodné pro začátečníky, kardiaky a děti. Oproti klasickým finským saunám nabízí mnohem nižší teploty. Jsou vhodné pro celou rodinu, když vám přijede návštěva nebo trávíte čas s dětmi. Své využití najdou i ve wellness centrech pro širokou paletu klientů.

Na čem jsou založeny bio sauny?

Jak už jsme si řekli v úvodu, bio sauny nabízí nižší teploty, zpravidla mezi 40 a 60 °C. Kromě příjemné teploty nabízí také vyšší vlhkost, která se pohybuje mezi 50 a 80%. Vhodná je i pro pokročilé saunery. Je střední cestou mezi parní kabinou a klasickou finskou saunou.

Bio sauna je vhodná, pokud chcete se saunováním teprve začít, tím spíš, pokud se mu chcete věnovat naplno, tedy pravidelně, kdy se nevyplatí pravidelné dojíždění do wellness centra.

Design bio sauny. Jaký vybrat?

Takový, který se vám líbí. Zkuste se podívat na nabídku předního českého dodavatele Saunujeme, který je na trhu již více než 18 let. Široká nabídka pokryje vše od jednoduchého designu až po luxusní řešení na míru, doplněné o panely z himalájské soli. Jaké varianty jsou v nabídce?

Silver – s citem zdobené lavice, opěrky zad a mezilavicové výplně.

Gold – volba, která se hodí do každé bio sauny.

Gold Dark – dřevo Osika Thermowood a široký profil lavic. Masivní a bytelný vzhled.

Platinum design – africká vrba abachi spolu s minimální rozestupy jednotlivých profilů tvoří kompaktní vzhled.

Diamond – i tady hraje prim africká vrba abachi, tentokrát v kombinaci s cedrovým lemem lavic.

Wave – jezero nebo moře? Elegance vln v plné kráse.

Basic – jednoduché, ale neméně elegantní řešení

Na závěr už jen dodat, že celé saunování není pouze o designu, ale především o zdravém životním stylu a možnosti kvalitní relaxace, kdykoli se cítíte na odpočinek. Celý proces zahřeje a rozproudí tělo, čímž pomáhá rozvádět potřebné živiny. Nadměrné pocení vyplavuje nepotřebné toxiny.

Potřebujete radu? Tady je.

Jste pevně rozhodnuti nebo stále váháte, kterou variantu vybrat? Dohodněte si konzultaci, proberte vše důležité a těšte se na novou bio saunu. Protože když ne teď, tak kdy? Život nepočká a saunování také ne.