Které barvy jsou vaše? Nestyďte se, u nás jsme tolerantní. Fandíte jiným týmům než my? Nebojte, grafik se na vás za to nenaštve. Vyrobíme pro vás fotbalové a hokejové šály na míru. Vyberte si svůj oblíbený tým, řekněte nám počet a my pro vás vytvoříme návrh. Už se těšíte? My ano! Na každou vaši zakázku.

Fotbalové a hokejové šály pro skutečnou vášeň

Vášeň pro fotbal a hokej přináší do života fanoušků neuvěřitelnou radost a vzrušení. Vyjádřete tuto vášeň prostřednictvím hokejových a fotbalových šál. Takové šály jsou symbolem oddanosti týmu, spojením s ostatními fanoušky a způsobem, jakým můžeme ukázat svou podporu na stadionech. Když si vezmete šálu svého oblíbeného týmu, cítíte, že jste součástí něčeho většího, a že můžete své emoce a nadšení sdílet s tisíci dalšími fanoušky. Pletené fotbalové a hokejové šály umožňují vyjádřit vášeň i doma u televize nebo jen tak v každodenním životě.

Hokejové šály. Z čeho je vyrábíme?

Z čeho jsou vyrobeny naše hokejové a fotbalové šály? Momentálně cílíme na dva materiály. Klasická pletená šála HD s jemnějším výpletem a HCD s příměsí elastanu. Obě varianty jsou příjemné na nošení, záleží na vašich preferencích a pocitu, jaký chcete z šály mít.

Fotbalové a hokejové šály pro váš klub

Vedete vesnický fotbalový tým nebo jste trenérem národní reprezentace? Pro nás jsou týmy velké svým nadšením a jako takové si zaslouží všechny stejnou péči. Takže jestli máte na starost bandu dětí, které se pravidelně honí za míčem, bez ohledu na počasí, oceňte jejich vytrvalost a nechte pro ně vyrobit pletené šály s vlastním designem. Zapomenout nesmíte ani na dresy.

Vyrobíme toho pro vás mnohem víc

Hokejové a fotbalové šály vám nestačí? Jedete s klukama na turnaj přes půl světa, spíte na hotelu nebo v dodávce a chcete si zpestřit pánskou jízdu? Nechte si vyrobit v barvách svého oblíbeného týmu třeba osušky, nákrčníky pro zimní měsíce, kšiltovky pro ty letní, ať vám nesvítí slunce do očí nebo vsaďte na kvalitní potisk triček a potisk mikin.

Chcete se na něco doptat? Kontaktujte nás a my se vám budeme rádi věnovat. Na možnosti produktů a materiál, z kterých jsou vyrobeny, se můžete podívat v našem showroomu v Brně.