S rostoucí dostupností nových kanabinoidů na trhu stojí spotřebitelé před mnoha možnostmi a otázkami. Mezi nimi je jednou z nejčastějších: „co je HHC?“ Jedním z jedinečných aspektů HHC je, že se předpokládá, že poskytuje účinky podobné účinkům Delta-8 THC, což je sloučenina nalezená v rostlině konopí, která je známá svými euforickými účinky. Vzhledem k omezenému výzkumu HHC však stále existuje mnoho otázek, které je třeba zodpovědět o jeho účincích.

Co je HHC?

HHC znamená zkratku pro hydroxyhexahydrocannabinol. HHC má účinky mírně podobné THC. Poskytuje energii a podporuje kreativitu, ale výsledky jsou obecně velmi lehké ve srovnání s THC. Můžete tedy očekávat většinu stejných vedlejších účinků, jaké byste zažili u staromódního THC odvozeného z konopí. HHC se přirozeně vyskytuje v rostlinách konopí, což znamená, že technicky nejde o syntetický kanabinoid. Díky tomu se komerční HHC uměle vyrábí v laboratořích. Za vytvoření HHC můžeme poděkovat výzkumníkovi ze 40. let a chemikovi Rogeru Adamsovi. Jeho výzkum nám dal mnoho produktů z rostlinných derivátů konopí, které dnes známe a milujeme.

Jaké jsou potenciální výhody HHC?

Potenciální přínosy HHC je ještě třeba dobře prostudovat, protože jde o relativně nový produkt na trhu a výzkum jeho přínosů je omezený. Má se však za to, že chemická modifikace, která vytváří HHC, jej činí rozpustnějším ve vodě, což by mohlo zvýšit jeho biologickou dostupnost a učinit jej účinnějším při poskytování různých výhod tělu. Mezi jeho hlavní přínosy patří:

Úleva od bolesti: Díky své zvýšené biologické dostupnosti může být potenciálně účinnější při snižování bolesti a zánětu než běžné CBD.

Snížení úzkosti a stresu: Účinně se používá pro snížení úzkosti a stresu, zejména v malém množství.

Zlepšení spánku: Mohlo by pomoci zlepšit kvalitu spánku a snížit nespavost uvolněním těla a mysli.

Kožní onemocnění: Může zlepšit zdraví pokožky snížením zánětu a podporou růstu kožních buněk.

Při užívání se mohou objevit i vedlejší účinky, ale obvykle to bývá, když užijete více než je doporučené množství. Objevit se může ospalost, sucho v ústech, změna chuti k jídlu nebo průjem.

Kde lze HHC pořídit?

HHC je vám dostupné v mnoha formách, od kapek až po želé bonbóny. K dispozici jsou vám také květy HHC se sníženým obsahem THC. Tyto květy jsou obohaceny hydroxyhexahydrocannabinolem, abyste mohli naplno využívat jeho výhod. Pořídit je můžete v internetovém obchodě Kratomworld.cz. Oblíbený je i pro další konopné produkty a také pro nákup kratomu. Kratom cena je zde velmi příznivá a navíc si můžete pořídit kratom různých kmenů ve vysoké kvalitě. Inspirujte se sortimentem a zajisté si vyberete.