MMA je na vzestupu. Věnují se mu vrcholoví sportovci, má fanoušky mezi malými kluky, kteří sní o tom, že si jednoho dne stoupnou do klece pod záštitou OKTAGONU. Dospívajícím lidem dávají zápasy a jejich vlastní hodiny strávené v tělocvičně směr, kterým se mohou v životě ubírat. Disciplínu i řád, který je formuje. Na jaké turnaje se mohou fanoušci v letošním roce těšit?

MMA a disciplína, která pomáhá formovat

OKTAGON dává motivaci, tréninky MMA řád. Řada kluků i holek denně trénuje v tělocvičnách, chodí do posiloven a běhat. Mají řád, který jim pomáhá formovat jejich osobnost pro pozdější život. Smysluplné vyžití, které jim dá do života víc než zábavy, probdělé noci a alkohol. Řád, který postrádá hodně mladých dospělých. Tlak, který je někdy na mladší generace vyvíjen, je neúměrný. Studenti středních a často i základních škol utíkají k drogám, nedokáží v životě najít vlastní směr.

MMA je sport, který je více zábavou než čímkoliv jiným. I když se může zdát na první pohled jako agresivní vyžití, pomáhá více než co jiného utvářet zdravé sebevědomí, nastavit si vlastní hodnoty a hrát fair play. Fungovat v kolektivu a jít si za svými sny.

Máte doma odrostlejší děti? Výborně! Vezměte je na některý z chystaných turnajů a ukažte jim, kam to může člověk s motivací dotáhnout. Možná z nich bude další Patrik Kincl nebo Karlos Vémola. Nebo je “jen” naučíte jít si za svými sny, ať je to balet nebo vysoká manažerská pozice. Snům se meze nekladou. Nikdy.

Jaké turnaje OKTAGON letos nabídne?

OKTAGON přináší svým fanouškům v letošním roce řadu zajímavých turnajů, během nichž se utkají v napjatých zápasech ta největší jména MMA. Které to jsou?

OKTAGON Štvanice Speciál – sobota se vyprodala. Společnost OKTAGON MMA přišla s řešením – přidat turnaj ještě jeden. Tak honem pro lístky! Dokud ještě jsou.

OKTAGON 45 Štvanice – tady už ta vyprodaná sobota. Holt, co naplat. Kdo dřív přijde… Sledovat turnaj můžete na OKTAGON.TV. V jedinečné kvalitě!

OKTAGON Frankfurt – po dvou vyprodaných turnajích ve Frankfurtu přichází třetí. Bude i tentokrát pokořen rekord v návštěvnosti MMA turnajů v Německu?

OKTAGON Bratislava – Jeden z nejočekávanějších turnajů CZ/SK MMA scény. Už teď je atmosféra napjatá, že by se dala krájet. Přijdete fandit?

OKTAGON 48 Manchester – nejlepší evropská MMA SHOW se představí poprvé ve Velké Británii. AO Arena v Manchesteru. Jedete fandit? Ideální rodinný výlet.

OKTAGON 49 Kolín nad Rýnem – města Frankfurt, Mnichov a Oberhausen už MMA poznala. Teď je na řadě Kolín nad Rýnem. Milionová kosmopolitní metropole, která neodolá náporu adrenalinu a vítězných momentů.

OKTAGON Ostrava – chybět nesmí ani Česko. OKTAGON se vrací po devíti měsících opět do Ostravy. Ostravar aréna se má na co těšit.

Už máte své lístky? Jestli se nemůžete rozhodnout, který turnaj navštívit, nerozhodujte se. Kupte si lístky na dva nebo tři. Některé věci se v životě neopakují.