Kvalitní a vhodně vybrané ortézy a bandáže pomohou získat sebedůvěru a pohodlí při každodenním pohybu. Už žádná zbytečná bolest nebo zranění. OnlineMedical.cz

Ortézy a bandáže jsou vám oporou

Bandáže a ortézy jsou výraznou psychickou a především fyzickou oporou. Pomáhají fixovat postiženou oblast a předejít dalším zraněním. OnlineMedical pro své klienty vybírá jen ty nejlepší produkty, které uspokojí širokou poptávku a pomohou vám udržet tělo zdravé a podpořit jeho regeneraci a rychlejší uzdravení.

Prevence zranění při sportu? Bandáže a ortézy

Bandáže a ortézy jsou užitečné pro stabilizaci kloubů a svalů během sportovní aktivity i jako součást rekonvalescence. Především je důležité vybrat správný typ, ideálně během konzultace s odborníkem. Nákup už je následně na vás. Potřebujete novou ortézu nebo náhradní bandáž? Na OnlineMedical najdete vše, co vám chybí.

Kde se vzaly ortézy a bandáže?

V 18. století začaly vznikat první známky moderních bandáží a ortéz. S rozvojem průmyslové revoluce v 19. století se zlepšila technika výroby, což vedlo k vývoji ortéz z kovů a pružných materiálů. Od té doby prošly ortézy a bandáže vývojem. Postupem času se technologie a design těchto pomůcek zdokonalily a přinesly nové modely pro specifické potřeby klientů.

Bandáže pro vaše tělo

Bandáže jsou elastické obvazy, které se používají k podpoře a stabilizaci kloubů, šlach a svalů. Mohou pomoci snížit tlak na zraněné části těla, minimalizovat pohyby nebo omezit pohyb v dané oblasti úplně. Bandáže jsou běžně používány sportovci nebo lidmi, kteří se potýkají s poraněním kloubů.

Důležité je správně nastavit bandáž tak, aby poskytovala správnou podporu a minimalizovala riziko dalšího zranění. Při správném použití a nastavení mohou bandáže pomoci při rehabilitaci. V nabídce současného trhu nechybí sportovní bandáže ani dětské ortézy. Těm se budeme věnovat v další části textu.

Dopřejte si kvalitní ortézy

Ortézy jsou zařízení, která slouží k podpoře, stabilizaci nebo korekci části těla. Jsou navrženy tak, aby minimalizovaly pohyby v oblasti poranění a poskytovaly podporu postiženému místu. Ortézy mohou být také preventivním opatřením pro snížení rizika poranění v oblasti, která je náchylná k poškození.

Na OnlineMedical najdete vše pro lokty a předloktí, zápěstí a prsty, kolena, lýtka a holeně, ale také kotníky nebo stehna a boky.

Dopřejte si mnohem víc, nejen bandáže a ortézy

Kvalitní bandáží nebo ortézou péče o vlastní tělo nekončí. Dopřejte si také kvalitní doplňky stravy, které vás připraví na perfektní fyzické výkony. Vedle řady vitamínů a minerálů je nezbytným doplňkem kvalitní kolagen, konkrétně kolagen drink Collavio nebo kolagen Luvené.