Zdraví by mělo být vždy na prvním místě a když vybíráte doplňky stravy, vybírejte pouze remomované společnosti. SENZA medical patří mezi české firmy. Její specializací je výroba a distribuce jedinečných potravinových doplňků stravy. Ty vyrábí pouze z nejkvalitnějších surovin. Na trhu se pohybuje již dlouhou dobu. Díky tomu získala cenné zkušenosti, které nyní zúročuje ve své činnosti.

Tipy pro vás

Na stránkách senzamedical.cz naleznete kompletní nabídku. Vybrali jsme pro vás několik tipů.

Vitamín D3

Vitamín D3 funguje nejen jako vitamín ale také jako prehormon. Každý orgán a každá tkáň v našem těle jej potřebuje pro správnou činnost. Naše tělo jej přijímá ze slunce, je dobré jej také doplňovat, především pak v zimě, kdy je slunečních paprsků nedostatek. Můžete si jej objednat jako doplněk stravy.

Práškový kolagen

Bolí vás klouby, vazy či šlachy? Na pleti se vám začínají projevovat první známky stárnutí, vlasy ztrácejí hustotu a lesk. Od bolesti a trápení vám pomůže práškový kolagen s obsahem kyseliny hyaluronové. Můžete opět žít aktivně a s radostí. Práškový kolagen navíc obnovuje svěží vzhled vaší pleti, oživí vaše vlasy a nehty a pomáhá bojovat proti prvním známkám stárnutí. Kromě toho dodá potřebné látky pohybovému aparátu. Tím eliminuje vznik zlomenin nebo různých poranění.

Kolagen potřebuje naše tělo pro zdravé zuby, kosti, šlachy a pro dobře fungující pokožku. Ideální náhradou je mořský hydrolizovaný kolagen, který je velice podobný tomu našemu. SENZA medical získává bioaktivní kolagen šetrným procesem hydrolázy. Naše tělo jej dokonale zpracuje a doručí tam, kde ho je potřeba. Kolagen obohoacený o kyselinu hyaluronovou revitalizuje pohybový aparát a posiluje krásu pleti, nehtů i vlasů.

Kravské kolostrum

Kravské kolostrum je kvalitní doplněk stravy. Je bohaté na proteiny, vitamíny a minerály. Tekuté kolostrum je zpracováváno moderní technologií, kterou představuje lyofilizace. Díky tomu jsou ochráněny všechny důležité látky. Kapsle z nabídky obsahují pouze čisté kolostrum, bez jakýchkoli přísad.