Pokud se řekne pojem masáže, tak si ho naprostá většina lidí spojí s opojným a příjemným pocitem, během kterého se uvolňují veškeré vytížené vazy a svaly v těle. A ačkoliv je většina masáží opravdu taková, tak to nemusí být nutně pravidlo.

Celá řada masáží je víceméně založena specificky na konkrétní oblasti našeho těla, přičemž ale nemusí jít ani zdaleka právě o vazy nebo svalstvo. Dneska se přitom na některé z velice oblíbených masáží podobného typu podíváme.

Speciální lymfatické masáže

Pokud bychom měli mezi masážemi najít jednoho zástupce, který dokáže opravdu velké množství negativních dopadů na člověka jednoduše vyřešit, tak to budou právě lymfatické masáže. Jejich základem je specifická práce s lymfatickými uzlinami, které mohou pomoci k celé řadě velice důležitých procesů uvnitř těla.

Díky péči, kterou vám lymfatická masáž Brno dokáže nabídnout, se můžete dostat zpátky do ztracené hormonální rovnováhy, nebo stejně tak můžete pracovat s různými problémy s pokožkou. Zkrátka lymfatická masáž je opravdu velice všestranná procedura, na kterou se vám rozhodně vyplatí zajít!

Nebojte se již nikdy celulitidy!

Celulitida je strašákem víceméně každé ženy. Důvodem je přitom už jenom ten fakt, že je pouze v malém procentu případů ovlivnitelná. Ačkoliv může mít na vznik celulitidy velice silný vliv životospráva, tak jsou zde zároveň také genetické predispozice, nebo hormonální výkyvy v těle.

Pro všechny tyto případy ale existuje maderoterapie Brno. Jedná se o speciální terapie za pomoci dřevěných válečků, které dokáží fungovat jako efektivní prevence vzniku akné, nebo také rozhodně řešení problémů v moment, kdy už je na místě.

Kde všude můžete takovou péči zažít?

Určitě vás ale zajímá, kde vůbec takovou péči můžete ideálně zažít? Víceméně na mnoha místech najdete některé ze zmíněných masáží. Jenom na pár ale najdete koncentraci specialistů, kteří vám dokáží všechny poskytnout v jednom odpoledni. Vaším cílem je tak Studio estetické medicíny Brno, kde můžete zažít ještě mnohem více. Masáže, které jsme ale zmínili, patří právem mezi ty nejvyhledávanější a nejoblíbenější služby.