Vaše tělo se skládá z živin, které mu dodáváte. Pokud je váš jídelníček nezdravý, chybí mu živiny nebo vynecháváte jídla, podepíše se to i na vašem zdraví a postavě. Inspirací pro zdravé stravování je mnoho, ale ne každý má čas sledovat zdravé recepty, nakupovat kvalitní suroviny, vážit správné množství porcí a jíst ve správných intervalech. Pokud je pro vás něco takového časově náročné nebo nad vaše síly, neznamená to, že se musíte zdravého jídelníčku vzdávat. Stačí se obrátit a krabičkovou dietu a zkušení dietologové vám budou zdravá jídla servírovat každý den.

Krabičková dieta s DietFreshMenu

DietFreshMenu je jedním z nejlepších poskytovatelů krabičkové diety u nás. Tato dieta funguje tak, že vám bude každý den připraveno 5 kaloricky vyvážených jídel, které obdržíte, abyste je pouze mohli sníst. Bude doslova kompletně postaráno o vaše každodenní stravování. Jídla si můžete vyzvednout na výdejních místech, která jsou v různých městech ČR, ale také vám mohou být pohodlně dovezena až ke dveřím. Můžete mít zajištěno všech 5 jídel (snídani, dopolední a odpolední svačinu, oběd a večeři), ale také si můžete vybrat třeba jen určitá jídla. Stravování vám bude zajištěno na míru podle toho, jestli chcete hubnout nebo si zachovat svou stávající váhu.

U každého jídla se dbá na to, aby bylo připraveno jen z čerstvých potravin od domácích dodavatelů.

Veškeré pečivo bude z rodinných pekáren a maso zase z biofarem. Velké množství produktů si vyrábí DietFreshMenu svépomocí, od těstovin až po jogurty. Zdravý jídelníček znamená, že v krabičkách nenajdete nic z rozmrazovaného masa nebo polotovarů, v jídlech také nenajdete žádné škodlivé látky, jako jsou umělá dochucovadla nebo třeba stabilizátory.

Krabičková dieta je velmi pohodlným stravováním, které vám ušetří čas. Neznamená to, že byste se omezovali, jídla jsou mimořádně chutná, takže si je budete užívat a jelikož budete konečně jíst v pravidelných intervalech, nebude vás trápit pocit hladu. Krabičkovou dietu si můžete zajistit na webových stránkách https://www.dietfreshmenu.cz/, kde naleznete také více informací o krabičkové dietě a rozpis menu na aktuální den.